5 листопада 2019

5 листопада 2019 р. у Черкаському державному технологічному університеті викладачі та студенти кафедри «Соціальне забезпечення» долучились до акції MOVEMBER, що спрямована на підвищення обізнаності про ранню діагностику раку. Ініціював захід Черкаський обласний онкологічний диспансер, який очолює заслужений лікар України Віктор Володимирович Парамонов.

Листопад у світовому онкологічному співтоваристві традиційно присвячений підвищенню обізнаності серед чоловіків про ранню діагностику раку простати і ще іменується як MOVEMBER (від англ. Moustache – «вуса» і november – листопад).

Щорічно в листопаді чоловіки у всьому світі відрощують вуса і протягом місяця роблять пожертвування для підвищення обізнаності та боротьбу з раком простати.

Мета акції MOVEMBER полягає в «зміні обличчя чоловічого здоров’я», шляхом збільшення кількості ранніх виявлень раку передміхурової залози, ефективного лікування і зниження смертності від цього захворювання.

Студенти не лише дізналися про акцію та вагомість раннього діагностування онкозаховрювань, а й неабияким ентузіазмом пофотографувались з паперовими вусами, адже у більшості своїх не було.  Такі стильні світлини та селфі молодь з радістю розміщує у соціальних мережах як заклик до регулярного обстеження, заклик не боятися лікарів, ходити до лікарні та дбати про своє здоров’я.