Відповідальний по кафедрі соціального забезпечення: Журба Інна Олександрівна 

Роботи на перевірку відправляти на електронну адресу: [email protected]

Методичні рекомендації для закладів вищої освіти з підтримки принципів академічної доброчесності

Програми для перевірки тексту на унікальність.

Подібних сервісів десятки, якщо не сотні. Всі вони працюють з різними параметрами перевірки, з різними можливостями та умовами. Найцікавіші сервіси, якими користуються більшість перевіряючих:

Підтримка 99% файлових форматів та масового завантаження файлів. Детальний звіт для виявлення та знешкодження плагіату. Скористайтесь розширенням для Google і перевіряйте роботи на плагіат будь-де. Unicheck знаходить текстові збіги та розпізнає маніпуляції з текстом за лічені хвилини. Програма автоматично генерує онлайн звіт, який ви можете використовувати для вдосконалення письмових навичок студентів.

Антиплагіатна інтернет-система, яка автоматично перевіряє оригінальність тексту. У системи простий і зручний для користування інтерфейс. Документи можна завантажувати в систему в багатьох популярних форматах (DOC, ODT, TXT, PDF), відсутні обмеження на обсяг документу. Текст порівнюється з ресурсами інтернету та базою даних системи.

Розроблена в 2011 році і з тих пір обслуговувала понад 77 000 користувачів з 72 країн світу.

Це перевірка на плагіат, де користувачі можуть отримати показники плагіату безкоштовно й за лічені секунди. Навіть для роботи на 100 сторінок.

Безкоштовний інструмент перевірки на плагіат для українських ВУЗів.

Copyscape надає безкоштовну перевірку на плагіат для пошуку копій ваших веб-сторінок в Інтернеті, а також два більш потужних професійних рішення для запобігання крадіжці вмісту та шахрайству

Студенти кафедри соціального забезпечення пройшли курс “Академічна доброчесність в університеті” та отримали сертифікати