Кафедра активно займається різноманітними соціальними проектами. Для студентів це можливість стати волонтерами, зрозуміти своє місце в соціумі, знайти роботу або надихнутися в написанні свого соціального пректу.

dashusha arrow tap tap here next Sticker

Зовнішні зв’язки. Кафедра співпрацює як з українськими так і міжнародними партнерами, що дає можливість обмінятися досвідом, навчитись чогось нового та разом створити корисне. 

Наукова діяльність на кафедрі не припиняється в умовах карантину та навіть війни. Викладачі та студенти активно працюють над науковими статтями, долучаються до дистанційної участі в  конференціях.

Викладачі кафедри плідно працюють у галузі науково-дослідницької роботи, показником чого є: науково-дослідні роботи, участь у конференціях і семінарах, керівництво науковою роботою студентів, публікацій у періодичних виданнях, підвищення кваліфікації та інше.

dashusha arrow tap tap here next Sticker

Студенти активно  підкріплюють свої знання та дізнаються щось нове приймаючи участь у конференціях, слухаючи додаткові лекції .

Кафедра веде активне життя, тому у розділі “Наша активність” детально відображено хороші моменти та спогади, що є самим головним здобутком.

dashusha arrow tap tap here next Sticker