Школа соціального лідерства

 

З 13 до 17 січня 2020 року другокурсниці спеціальності «Соціальне забезпечення» факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету Наталія Василенко та Олександра Квятковська, в межах навчальної практики, пройшли п’ятиденне навчання у Школі соціального лідерства.

Зимова Школа соціального лідерства  –  2020 «Соціальна анімація: пошук ресурсів», організована кафедрою соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, об’єднала 26 молодих лідерів із різних куточків України у мальовничому містечку Славське, що на Львівщині.

Студентка четвертого курсу спеціальності «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету Олександра Квятковська представила Черкащину у Школі Лідерства,  яка згуртувала 14 вмотивованих активістів із різних куточків країни 28 вересня – 4 жовтня 2021 року у Львові.

Цьогорічна Школа Лідерства — це тижневий інтенсив, організований ГО Українська Волонтерська Служба,  для тих, хто хоче брати відповідальність за зміни вже сьогодні.

Упродовж тижня учасники досліджували теми демократії, інклюзії, прав людини, молодіжної політики, навчалися проєктному менеджменту, знайомилися з лідерами думок, представниками громадських організацій та брали активну участь у волонтерських акціях.