Щиро дякую за навчання, знання та навички Черкаському державному технологічному університету, кафедрі соціального забезпечення.
Окрема дяка Інні Журбі. ❤️
Кожен і кожна має право на щастя. 💙
Щастя бути вдома. Щастя бути поруч з сім’єю, родиною. Щастя мати вірних друзів. Щастя займатися улюбленою справою. Щастя бути здоровою і т.д.
Я щаслива, бо незважаючи на всі виклики долі продовжую «лупати цю скалу». Роблю те, що можу й з тим, з ким хочу. Катаюся на гойдалці перемог і невдач, але не здаюся, бо «хто, якщо не я».
Зараз займаюся з Мариною Бабченко проєктом Благодійна крамничка Antrisol🇺🇦 Це не просто крамниця, це спосіб допомогти ЗСУ й виразити свій патріотизм через речі й смаколики.

Софія Макаренко 

магістрантка спеціальності 232 Соціальне забезпечення ЧДТУ, менторка Української Волонтерської Служби

 
 

Завдяки високим професійним та моральним якостям педагогічного колективу ЧДТУ студенти кафедри «Соціальне забезпечення» мають змогу отримати високий рівень знань, опанувати професію та сформувати професійні навички.

Тема моєї кваліфікаційної магістерської роботи « Соціальна реабілітація та адаптація учасників АТО та ООС в сучасних умовах», на мій погляд робота з ветеранами та надання їм соціальних буде актуальною тривалий період.

Михайло Кононенко
Магістр зі спеціальності “Соціальне забезпечення”, 2019 рік
Юрисконсульт в Чигиринський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

 

В ході здобуття фаху магістра «соціального забезпечення» мною було набуто сучасний теоретичний досвід з питань пенсійного забезпечення, соціального страхування, функціонування системи соціального захисту в Україні, міжнародного досвіду функціонування соціального забезпечення, соціального моделювання тощо.

Хочеться відзначити високий рівень у підготовці фахівців кафедрою, залучення слухачів до освітнього процесу шляхом інноваційних методик та зацікавлення в застосуванні здобутих навичок та вмінь в практичній роботі в галузі соціального забезпечення та соціального захисту.

Семен Лисенко
Магістр зі спеціальності “Соціальне забезпечення”, 2019 рік
Начальник відділу фінансування, економічного аналізу та планування в Департамент соціальної політики Черкаської міської ради