18 травня 2019

Під час Наукового пікніка, який 18 травня став частиною міського свята «Наука навколо нас»,  Черкаський державний технологічний університет презентував виставку плакатів з популяризації жестової мови – результат спільної роботи спеціальностей «Графічний дизайн» та «Соціальне забезпечення».
Ідея, дизайн, оформлення і редагування належать старшому викладачу кафедри дизайну Олені Галицькій  та студенткам  Валерії Столяренко, Даші Дихно та Ользі Поліщук. Моделями для плакатів виступили студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» та «Графічний дизайн».  Натхненню, правкам та професіоналізму ЧДТУ завдячує викладачам «Країни добра» Оксані Котик, Людмилі Грицик та Сергію Зганяйку. Управління проектом взяла на себе завідувачка кафедри соціального забезпечення Інна Журба, технічна підтримка Юрія Борисова, монтаж Григорія Малорода, Євгена Панасенка, Влада Борисенка та Ярослава Кугота.
Черкаський державний технологічний університет продемонстрував спільноті міста Черкаси, що проект вивчення Жестової мови в ЧДТУ має своє продовження.