30 вересня 2019

30 вересня 2019 р. у Черкаському державному технологічному університеті відбувся тренінг з креативного написання постерів за методикою Loesje.

Loesje – це не назва тренінг-центру на честь голландської дівчини, яка створює та розповсюджує слогани, здатні «зачепити за живе».

Loesje з 1983 року відстоює свободу слова через створення плакатів з оригінальними слоганами. Їхній стиль вкрай мінімалістичний: на білому тлі чорними літерами наноситься слоган та логотип організації, оскільки у такому разі сам текст працює сильніше за зображення.

Завідувачка кафедри соціального забезпечення Інна Журба запросила тренерок з соціальної роботи, психологинь, соціальних працівниць Людмилу Проценко та Інну Ченбай на зустріч зі студентами, адже фахівчині мають досвід викладацької діяльності та знають, як поділитися вмінням створювати креативні та дієві гасла.

Під час тренінгу студенти вчилися створювати креативні постери, що чіпляють око і думку, писати короткі тексти, які змушують посміхнутися, замислитися та змінити ситуацію на краще.  Основні цінності та покликання Loesje: свобода самовираження, критичне мислення, толерантність, солідарність та ініціативність, прагнення миру та незалежності. Відтак, кожен учасник події спробував себе в написанні коротких надихаючих текстів на власну тему.