4 грудня 2020

Основний принцип діяльності освітніх систем розвинених країн – це залучення  студентів до  навчання,  яке  триває  постійно,  все  життя.  Черкаський державний технологічний університет не лише надає студентам знання та навички, які є запорукою успішного працевлаштування, побудови кар’єри та конкурентоспроможності на вітчизняному ринку праці, а й спонукає молодь до самовдосконалення та саморозвитку.

Від початку навчального року студенти кафедри соціального забезпечення ЧДТУ взяли участь у низці онлайн тренінгів, семінарів, лекторіїв, курсів та отримали відповідні сертифікати про їх проходження.

Поміж заходів із неформальної освіти, до яких долучилися студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» ЧДТУ, курси: «Соціологія та соціальні дослідження», «Українська мова за 27 уроків», «Практична соціологія для професіоналів медіа», семінари: «Діджитал маркетинг», «Стартуй стартап», тренінги: «Рівень цифрової грамотності», «СД Кампус 2020», «Активні громадяни» та інші.

– Сьогодні неформальна освіта як доповнення до основного курсу соціального забезпечення, допомагає студентам розвивати навички критичного мислення та використовувати їх в особистій, громадській та професійній діяльності. Окрім цього, неформальна освіта  створює умови для того, щоб кожен міг розкрити себе, свої таланти і можливості; сприяє самосвідомості та самостійності, допомагає у формуванні свого світогляду, а відтак відіграє важливу роль у підготовці кваліфікованих всебічно розвинених фахівців, – зазначає завідувачка кафедри соціального забезпечення ЧДТУ Інна Журба.