31 жовтня 2023

31 жовтня 2023 року студенти всіх курсів спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» та викладачі кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету долучилися до онлайн-лекції доктора філософії в галузі спортивної науки та фізичної активності,  професора Університету Юліуса-Максиміліана (JMU) у м. Вюрцбург (Німеччина) Олафа Хуза на тему: «Перспективи фізичної грамотності для зміцнення здоров’я в соціальній роботі та соціальному забезпеченні».

Під час віртуальної події доктор Хуз, який має 20-річний досвід із розроблення, впровадження, моніторингу та оцінювання (інклюзивних) ініціатив із фізичної активності й зміцнення здоров’я в галузі спортивної науки, спортивної медицини та педагогічних наук, представив слухачам міжнародну концепцію фізичної грамотності у зміцненні здоров’я (англ. The international concept of Physical Literacy (PL) in Health promotion) та сучасний стан її впровадження в Європі. Крім того, учасники обговорили зв’язок із соціальною роботою та соціальним забезпеченням, своєю чергою лектор навів науково обґрунтовані (на основі фактичних даних) принципи діяльності зі зміцнення здоров’я, включно з практичними рекомендаціями з точки зору міжнародної перспективи.

До онлайн-лекції долучилися партнери кафедри соціального забезпечення: Черкаська філія Черкаського обласного центру зайнятості, Департамент соціальної політики Черкаської міської ради, Комунальний заклад «Іркліївський центр надання соціальних послуг» Іркліївської сільської ради, Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області, Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, Центр соціально психологічної допомоги Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району, Смілянський міський територіальний центр, Комунальна установа «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вознесенської сільської ради Золотоніського району Черкаської області, Відділ соціального захисту населення Шрамівської територіальної громади, Стеблівський психоневрологічний інтернат.

Довідково:

Олаф Хуз – габілітований доктор, доктор філософії в галузі спортивної науки та фізичної активності / Dr. hab. Olaf Hoos, Ph.D in Sports and Exercise Science; нині професор Університету Юліуса-Максиміліана (JMU) у м. Вюрцбург (Німеччина), Факультет гуманітарних наук; Директор Центру спорту і фізичного виховання; Представник студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями в JMU (2017-2019 рр.); Координатор німецько-українського університетського партнерства від JMU, що розпочалося 2015 року в рамках загальної ініціативи Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Східне партнерство». Доктор Хуз був нагороджений Почесною грамотою Національного університету «Львівська політехніка» за особистий внесок у багаторічну співпрацю (2019 р.)