1 лютого 2024

1 лютого 2024 року в комунальному закладі «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради» відбулася онлайн-зустріч команди старшокласників «Все можливо» з партнерами реалізації проєкту «Community center @ «Все можливо» на тему «Обговорення проблем в комунікації з людьми з порушеннями слуху та шляхів їх вирішення», до якої долучилася кафедра соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету.

Проєкт «Community center @ «Все можливо» порушує низку актуальних питань, зокрема: налагодження комунікації з людьми з порушеннями слуху, необхідність вивчення жестової мови людьми, які працюють у сфері обслуговування, в державних установах, наявність та використання альтернативних засобів комунікації з людьми з порушеннями слуху.

Під час онлайн-зустрічі завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба презентувала інклюзивний словник, який має на меті допомогти бути  коректними та толерантними до людей з інвалідністю.

Упродовж події учасники, поміж яких були студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» ЧДТУ, мали нагоду обмінятися думками щодо проблем у комунікації з людьми з порушеннями слуху та представити ідеї для їх вирішення.

Проєкт «Community center «Все можливо» створений у межах програми UPSHIFT, яку в Черкаській області реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.