14 грудня 2020

14 грудня кафедра соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету, за ініціативи завідувачки кафедри Інни Журби, організувала та провела онлайн круглий стіл на тему: «Волонтерство очима молоді», присвячений Міжнародному Дню волонтера та Дню благодійництва.

Під час круглого столу учасники обговорювали проєкти, які відбулися в Черкасах завдяки волонтерам, приділяючи увагу  мотивації та вигоранню волонтерів, популяризації волонтерського руху серед молоді. Зважаючи, на особливу ситуацію, що склалася в країні і в цілому світі, учасники не оминули питання волонтерства у період COVID-19.

До дискусії долучилися доцент кафедри соціального забезпечення та податкової політики Віта Черба університету митної справи та фінансів м. Дніпро, викладачка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Ганна Б’янка, к.е.н., доцент, викладач-методист Львівського кооперативного коледжу економіки і права Михайло Голубка та викладачка І категорії циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Ольга Мельник, викладачка Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Світлана Калінкіна, представниця Кременчуцького міського центру позашкільної освіти  Юлія Черкасова. Окрім цього, у роботі круглого столу брали активну участь представники громадських організацій, Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, волонтери, науково-педагогічні працівники, студенти та школярі. Студенти всіх курсів спеціальності «Соціальне забезпечення» ЧДТУ підготували та презентували тематичні доповіді, які будуть опубліковані в електронному збірнику.