25 липня 2023

24-25 липня 2023 року на базі Варненського університету менеджменту відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інноватика в освіті, науці та бізнесі: сучасні виклики і перспективи розвитку», організатором якої стала кафедра соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету. Конференцію відвідали: кандидатка економічних наук, доцентка, завідувачка кафедри Інна Журба, докторка педагогічних наук, професорка Світлана Архипова та кандидатка економічних наук, доцентка кафедри Людмила Тернова.

Учасники конференції долучилися до обговорення проблем інноватики у вищій освіті та особливостей використання інноваційних стратегій і технологій в освітньому процесі, туристичній галузі, бізнесі та інших сферах. Основні питання, що обговорювались: наука і освіта у сучасному вимірі; інновації в освітньому, науковому та педагогічному середовищах ЗВО; стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах глобальних викликів; економіка, інноватика та сучасні бізнес-технології; сучасні тенденції інноватики в туристичному бізнесі; розвиток академічного підприємництва у закладах вищої освіти в умовах глобалізації; інноватика в діяльності установ та організацій соціальної сфери; інноватика в діяльності установ та організацій соціальної сфери.

Під час конференції працювали круглі столи, були організовані наукові дискусії. У межах конференції учасники мали змогу успішно прослухати курс «Сучасні методи та технології навчання у вищих навчальних закладах ЄС» (30 год.) Наукові статті учасників конференції було надруковано у періодичному виданні Варненського університету менеджменту.

Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки Болгарії, Черкаський державний технологічний університет (Україна), Варненський університет менеджменту (Болгарія), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Україна), Ukrainian-American Concordia University (UACU) (Ukraine-USA), Університет св. Кирила і Мефодія в Трнаві (Словакія), Університет Томпсон Ріверс (Канада), Жешувський університет (Польща).