20 травня 2022

19-20 травня 2022 року на факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій Луцького національного технічного університету в онлайн-режимі відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальна допомога та соціальна робота: виклики сучасності» (за міжнародної участі), співорганізаторами якої виступили: Черкаський державний технологічний університет, Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка та роботодавці-партнери ЛНТУ.

У роботі конференції взяли участь 107 представників університетів та практики з міст: Луцьк, Київ, Черкаси, Харків, Львів, Кременець, Тернопіль, Умань, Дубляни, Володимир, Ківерці, с. Вишнів (Волинська область), а також науковці і практики з Польщі та Німеччини.

Завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба взяла участь у відкритті конференції та в обговоренні ОПП «Управління в системі соціального забезпечення», що проходило у межах круглого столу.

Своєю чергою, студентка четвертого курсу спеціальності «Соціальне забезпечення», голова Студентської ради ЧДТУ Юлія Загоровська виступила перед учасниками конференції з актуальною доповіддю «Реалізація та розвиток молодіжної політики в Україні та Європі». Окрім цього, викладачі та студенти кафедри соціального забезпечення ЧДТУ надали тези для публікації у збірнику матеріалів за результатами роботи конференції.

Під час конференції «Соціальна допомога та соціальна робота: виклики сучасності» учасники порушили низку актуальних для воєнного стану питань та обговорили перспективи їх вирішення шляхом обговорення в науковому колі однодумців.