6 червня 2022

Факультет гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету влаштував для абітурієнтів, батьків та усіх зацікавлених віртуальний рум-тур кафедрами факультету під назвою «All about us».

Під час події учасники у супроводі декана факультету Наталії Махині та помічниці декана з наукової роботи Людмили Усик мали нагоду побачити авдиторії, де молодь здобуває фахові знання, познайомитися із завідувачами кафедр та дізнатися про особливості освітніх програм, за якими проходить підготовка на факультеті гуманітарних технологій.

Завідувачка кафедри соціального забезпечення Інна Журба разом зі студентками пояснила різницю між соціальним забезпеченням та соціальною роботою. Розповіла про майбутні перспективи студентів.