30 березня 2018 12:22

28-29 березня  2018 р. на факультеті соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова пройшов ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 232 «Соціальне забезпечення».

Урочисто привітав усіх учасників Олімпіади проректор з наукової роботи НПУ імені М.П. Драгоманова професор Григорій Торбін. Серед учасників були представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Тернопільського національного економічного університету, Черкаського державного технологічного університету та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Олімпіада проходила в 3 етапи, студенти вирішували теоретичні та практичні задачі, а також презентували свої власні соціальні проекти. Детальніше див.: Програма.

Черкаський державний технологічний університет гідно представляли студенти 1 курсу групи СЗ 1710 спеціальності 232 «Соціальне забезпечення»: Гаврильченко Олена Сергіївна, Кузьменко Євгеній Сергійович, Панасенко Євгеній Васильович зі своїм  соціальним проектом.

Журі на чолі з деканом Факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова професором  Володимиром Євтухом нагородило переможців Олімпіади.

Всі учасники показали високу теоретичну та практичну підготовку, творчий підхід та системне бачення в написанні соціальних проектів.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших творчих і професійних успіхів!