11 листопада 2021

11 листопада 2021 року у Черкаському обласному художньому музеї відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки-конкурсу ідей/проєктів/макетів для осіб з особливими освітніми потребами «Інклюзія:Дизайн Ідей», організаторами якої виступили Черкаський державний технологічний університет, Черкаський обласний художній музей та Громадська організація «Українська творча спілка «Три крапки».

У виставці взяла участь студентка спеціальності «Соціальне забезпечення» Стецьків Софія

Реалізуючи ідею, організатори ставили за мету посприяти розвитку освітніх процесів і створити безбар’єрне середовище для маломобільних груп населення в Україні.

Під час офіційного відкриття ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор, не стримуючи емоцій, привітав щирими теплими словами учасників і гостей події та вручив низку нагород і подяк талановитій молоді та тим, хто долучився до організації актуальної та важливої виставки. Подяку отримала завідувачка кафедри «Соціального забезпечення» Інна Журба.