20 травня 2022

Напередодні Дня науки, 20 травня 2022 року, у Черкаському державному технологічному університеті пройшло офіційне нагородження Лауреатів премії молодим науковцям Черкащини, яку Черкаська обласна державна адміністрація заснувала спільно з Черкаською обласною радою з метою підвищення престижу наукової діяльності в області, сприяння створенню позитивного середовища для розвитку науки, підтримки розвитку винаходів, мотивування найкращих молодих вчених до нових відкриттів.

Начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець та голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний у присутності начальника Управління освіти і науки ОВА Валерія Данилевського, ректора ЧДТУ Олега Григора, керівного складу Черкаського державного технологічного університету вручили Дипломи.

Сім науковців Черкаського державного технологічного університету отримали Дипломи лауреатів премії молодим науковцям Черкащини у 2022 році від очільників області. Серед них кандидат економічних наук, доцент кафедри соціального забезпечення Олександр Якушев.