22 січня 2020

22 січня студентка третього курсу Черкаського державного технологічного університету факультету гуманітарних технологій спеціальності «Соціальне забезпечення» Олена Гаврильченко взяла участь у тренінгу «Молодь і гроші. Секрети керування своїми фінансами», який пройшов у Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі.

Спікеркою тренінгу виступила приватна підприємиця Ольга Милевська. Під час тренінгу Ольга поділилася з учасниками власними фінансовими знаннями та досвідом, розповіла, що таке фінансова подушка безпеки, які види коштів мають бути у людей та детально розкрила дієві інструменти для збереження та накопичення власних коштів, які використовує сама. Разом з цим, тренерка показала практичні розрахунки свого доходу і формули, за якими можна самостійно визначити свій наявний вид коштів.

— Фінансова подушка — це гроші на випадок непередбаченої хвороби, втрати роботи, або інших складних ситуацій. Резерв допоможе пережити важкі часи — поки ви, наприклад, не влаштуєтесь на нову роботу. Коли у людини уже є сформована подушка безпеки, варто переходити до інвестицій, тобто примноження власних коштів, — рекомендує приватна підприємиця Ольга Милевська.

Наприкінці зустрічі учасники ставили запитання спікерці та спілкувалися один з одиним у невимушеній атмосфері