24 жовтня 2021

Студентка першого курсу спеціальності «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету Дарина Журба взяла участь у Базовому тренінгу програми «Молодіжний працівник», що відбувся 22-24 жовтня у місті Звенигородка.

На тренінгу учасники мали нагоду отримати стимул для розвитку компетенцій молодіжного працівника/ці та визначити свій власний шлях розвитку. Під час заходу обговорювали питання молодіжної політики, зокрема, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником у громаді та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі.

Окрім цього, упродовж події учасники обмінювалися досвідом та шукали однодумців, партнерів для реалізації спільних проєктів у молодіжній сфері.

Організаторами тренінгу виступили Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.