5 жовтня 2017

У четвер, 5 жовтня, факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету унікально, оригінально та весело відзначив свій черговий день народження.

Студенти, викладачі та гості факультету зібралися на території козацької фортеці «Дахнівська Січ», яка на певний час перетворилася на «Територію ФЕУ».

Перед усіма присутніми постало цікаве завдання не просто відсвяткувати День Факультету, а урочисто прийняти першокурсників до дружної університетської родини, ще більше згуртуватися та, звичайно ж, привітати один одного з особливою подією.

Наприкінці офіційних привітань, всі першокурсники урочисто отримали символічні подарунки – залікові книжки з рук своїх наставників, завідувачів кафедр та викладачів.

Надалі настала черга ближче знайомитися та гуртуватися, словом, загартовувати командний дух. П’ятнадцять новостворених команд у складі десяти осіб повинні на швидкість впоратися із завданнями на восьми різних локаціях.

Після змагань перейшли до неформального спілкування, частування кулішем та веселих розваг.