4 жовтн 2019

4 жовтня  2019 р. викладач кафедри Соціального забезпечення факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету  Анна Джиквас разом зі студентками першого курсу Анною Абдулаєвою, Анною Гуркіною  та другокурсницею Зоряною Городнюк спеціальності 232 «Соціальне забезпечення»  завершили навчання з курсу «Наставництво» та отримали Сертифікати від Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Після завершення курсу всі учасники тренінгу отримали Сертифікати, які засвідчують, що впродовж серпня-жовтня 2019 року вони пройшли курс підготовки кандидатів у наставники для дітей, які проживають у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, з питань соціальної адаптації дітей та їх підготовки до самостійного життя.

За період проходження курсу викладач Анна Джиквас зі студентами дізнались значення та рівень важливості наставництва, види поведінки та причини можливої складної поведінки, що таке адаптація та багато іншого.