19 вересня 2019

19 вересня 2019 р. свої двері для викладачів кафедри соціального забезпечення та студентів спеціальностей «Соціальне забезпечення» та «Право» Черкаського державного технологічного університету відчинила філія Центру пробації в Черкаській області.

Під час зустрічі начальник філії Центру пробації в Черкаській області Олександр Культенко розповів гостям історію створення служби пробації, зазначив основні завдання та види пробації. Крім цього, Олександр Культенко звернув увагу на правовий статус персоналу органу пробації та суб’єктів пробації і, насамперед, переваги її застосування для суспільства.

Окремою темою для спілкування стала волонтерська діяльність у Центрі пробації.

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації.

Волонтерська діяльність пов’язана з пробацією здійснюється волонтерами Центру пробації за такими напрямами: участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації, сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, залученні їх до навчання та соціально корисної діяльності, участь у перевірці виконання обов’язків покладених судом на осіб звільнених від відбування покарання з випробуванням, організація виховних та благодійних заходів і акцій за різними тематичними напрямами, надання консультацій правопорушникам та їхнім сім’ям (наприклад, у вигляді допомоги з отримання певних документів).