27 лютого 2019

Представники Черкаського державного технологічного університету взяли участь у щорічному обласному спортивному заході «Спортивне сузір’я», на який традиційно наприкінці зими в Черкаській обласній філармонії збираються кращі спортсмени, тренери, меценати, представники ЗМІ, уболівальники та гості.

На святі «Спортивне сузір’я Черкащини – 2018» визначили найкращих у спортивній галузі у 19 номінаціях. Незалежне неупереджене журі обирало переможців на підставі спортивних досягнень та результатів минулого року.

Під час події заступник очільника області  Костянтин Омаргалієв урочисто вручив ректору Черкаського державного технологічного університету Олегу Григору Подяку колективу ЧДТУ за вагомий внесок у розвиток галузі фізичної культури та спорту на Черкащині від Управління у справах сімї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.