31 січня 2019

Завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба разом зі старшим викладачем кафедри Анною Джиквас та студентами взяли активну участь у  «Ярмарці можливостей для молоді», організованій Черкаським молодіжним ресурсним центром.
Гості заходу мали нагоду познайомитися та поспілкуватись з молодіжними лідерами, активістами та волонтерами; дізнатись більше про роботу Молодіжного центру, Патріотичне виховання Черкащини, діяльність державних і громадських організацій, що працюють з молоддю, про цікаві можливості для молоді й актуальні проекти 2019 року.
Під час події представники кафедри соціального забезпечення розповіли гостям та учасникам «Ярмарки можливостей для молоді» про професійні навички, знання і перспективи, які можна здобути, обравши для навчання надзвичайно актуальну для сьогодення спеціальність «Соціальне забезпечення» у Черкаському державному технологічному університеті. Крім цього, для всіх зацікавлених викладачі та студенти розповіли про спеціальності факультету гуманітарних технологій ЧДТУ, особливості цьогорічної вступної кампанії та переваги навчання в Черкаському державному технологічному університеті.