1 березня 2021

Третьокурсниця спеціальності «Соціальне забезпечення» факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету Олександра Квятковська стала єдиною представницею Черкащини на XIII Зимовій Студреспубліці, що проходила на Буковині  26 лютого – 01 березня 2021 року.

Інтелектуальна подія сезону на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» об’єднала активістів, експертів, прогресивних людей різного віку з багатьох куточків України,  аби спільними зусиллями здобути відповіді на дуже непрості питання, котрі стосуються кожного.

Цього разу оргдіяльнісна гра виявилася надзвичайно напруженою. В унікальному інтелектуально-творчому дійстві, де щохвилинною умовою була необхідність вироблення змістовно потужних альтернативних рішень, учасники, зокрема й гравці-експерти, розробляли різноманітні прогресистські позиції. Адже республіканці не просто системно й послідовно служать відродженню України, досліджують і розробляють концептуальні рішення щодо прогресу, модернізації України та світу, але й організовують інших.

За словами організаторів, «щоб вирватися з прірви, необхідні історичний масштаб, грандіозні ідеї, надпотужна енергія, суперкреативні та сміливі рішення, дуже високий рівень злагодженості та мобілізації, взаємної довіри та здатності до мислення».

Наприкінці події відбулося урочисте вручення Дипломів за участь у «ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства». Заключного дня учасники побували на екскурсії Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича. Після відвідин університету в кабінеті голови Чернівецької ОДА «республіканці» зустрілися з його господарем Сергієм Осачуком і головою Чернівецької облради Олексієм Бойком, опісля цього знову у власному кабінеті в Чернівецькій ратуші – з Чернівецьким міським головою Романом Клічуком.