25 січня 2020

25 січня третьокурсниця Черкаського державного технологічного університету факультету гуманітарних технологій спеціальності «Соціальне забезпечення» Олена Гаврильченко взяла участь у конференції для молоді «IDEAsOdessa».

IDEAsOdessa – це конференція для молоді, де успішні спікери діляться своїм досвідом та дають поради «собі 20-річним».

Протягом дня перед учасниками виступили дев’ять спікерів, які розповідали про свій життєвий досвід та ділилися практичними лайфхаками з молоддю, давали поради собі 20-річному і звертали увагу на помилки, яких слід уникати під час побудови кар’єри.

Упродовж заходу учасники отримали корисні поради, дізналися секрети досягнення високих результатів та надихнулися виступами спікерів на нові звершення.