4 березня 2020

На початку місяця, 4 березня 2020 року, другокурсниця спеціальності «Соціальне забезпечення» факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету Олександра Квятковська взяла участь в інтерактивній кар’єрній конференції Recruitment Day від компанії UGEN, що проходила в Харкові.

Конференція Recruitment Day 7 Marketing&Finance – новий формат комунікації студентів із провідними міжнародними компаніями, під час якої молодь мала можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, взяти участь у панельній дискусії з провідними спеціалістами та спробувати свої сили у вирішенні кейсів від компаній Coca-Cola Ukraine, Philip Morris Ukraine, METRO, Альфа-Банк Україна, Райффайзен Банк Аваль, Укрсиббанк BNP Paribas Group.

Учасникам був запропонований перелік інтерактивних дискусій, серед яких: «Нові тренди в маркетингу: особливості контенту, показники KPI та способи підвищення ефективності просування проектів» та «Бюджетування: від проекту до бюджету міжнародної компанії».

Відтак, упродовж конференції замість лекцій учасникам були запропоновані дискусії, замість стендів – завдання від компаній із взаємодією з її працівниками, а під час перерви на каву замість столів – неформальне спілкування зі спеціалістами з найму персоналу в різних компаніях.