30 липня 2018

Студентка Черкаського державного технологічного університету спеціальності соціальне забезпечення Олена Гаврильченко взяла участь в організації акції присвяченій Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми.

Захід мав на меті проінформувати громадян про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, коли вони погоджуються на сумнівні вакансії та надто привабливі умови праці.

Команда мрії Молодіжного Ресурсного центру в складі Олени Кудрявцевої, Володимира Панченка, Олени Гаврильченко та волонтерів будували  «Лабіринт можливостей», в якому всі охочі жителі міста могли відчути себе у ролі «мандрівників», де в ігровому форматі учасники квесту перевіряли свою обізнаність у питанні виїзду за кордон у пошуках роботи. Відповідаючи на запитання «так» чи «ні», учасники обирали шлях своєї подорожі й прямували по вказаному напрямку.

Після проходження квесту гравці отримали масу задоволення корисну інформацію та подарунки!