11 вересня 2020

Другокурсниця групи СЗ-1910 спеціальності «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету Софія Стецьків візьме участь у фіналі Обласного конкурсу краси та таланту серед дівчат на інвалідних візках «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», який проходитиме 25-26 вересня у Черкаському обласному краєзнавчому музеї.

За словами Софії, участь у конкурсі вона бере, аби показати свої здібності та довести, що життя особливих дівчат таке ж різноманітне, варте уваги і сповнене життєвих радощів.

– Після закінчення ЧДТУ і опанування професією, хочу допомагати людям з інвалідністю не впадати у відчай, а жити повноцінним життям! – зазначає фіналістка конкурсу краси та таланту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ».

Зі свого боку, організатори соціального проєкту ставлять за мету, насамперед, залучити дітей та молодь з функціональними порушеннями здоров’я до культурного оточення, стимулювати та популяризувати створення інклюзивного середовища для громадян, допомогти в індивідуальній самореалізації в соціумі та продемонструвати, що люди з інвалідністю мають багато здібностей і талантів.