4 жовтня 2021

Студентка четвертого курсу спеціальності «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету Олександра Квятковська представила Черкащину у Школі Лідерства,  яка згуртувала 14 вмотивованих активістів із різних куточків країни 28 вересня – 4 жовтня у Львові.

Цьогорічна Школа Лідерства — це тижневий інтенсив, організований ГО Українська Волонтерська Служба,  для тих, хто хоче брати відповідальність за зміни вже сьогодні.

Упродовж тижня учасники досліджували теми демократії, інклюзії, прав людини, молодіжної політики, навчалися проєктному менеджменту, знайомилися з лідерами думок, представниками громадських організацій та брали активну участь у волонтерських акціях.

Наприкінці Школи Лідерства учасники представляли свої проєкти, на які вони надихнулися під час тижневого інтенсиву та планують втілити у своїх містах.

Школа Лідерства реалізується в межах програми Агенти Волонтерства за підтримки National Endowment for Democracy. Агенти Волонтерства  — річна програма, протягом якої команди волонтерів з різних куточків України розвивають волонтерство у своїх містах, організовуючи волонтерські акції та залучаючи до них партнерів.