7 квітня 2020

В умовах карантину, окрім того, що студенти Черкаського державного технологічного університету продовжують навчатися дистанційно та здобувати фахові знання, вони не припиняють активно розвиватися та здобувати нові навички завдяки розмаїттю програм для самоосвіти. Відтак, студентка другого курсу факультету гуманітарних технологій спеціальності «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету Наталія Василенко за результатами навчання успішно завершила два курси на платформі масово відкритих онлайн-курсів Prometheus: «Діалог та медіація: Шлях до порозуміння» та «Роль лікаря у запобіганні, виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми», про що отримала відповідні сертифікати.

Обидва курси стосуються фахових дисциплін спеціальності «Соціальне забезпечення» та стануть у нагоді в професійній діяльності.