24 лютого 2024

24 лютого 2024 року студентка третього курсу спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету Дар’я Лісова взяла участь у заході «Залучення та взаємодія: роль молоді у процесах державотворення». У річницю доленосного для всієї України дня у столиці представники молоді вкотре довели, що вони готові брати на себе відповідальність за майбутнє своєї держави.

У межах двох панельних дискусій учасники почули експертні думки щодо особливостей взаємодії влади та громадського простору в молодіжній політиці, дізналися про реалії та перспективи регіональної молодіжної політики, а також змогли перейняти цінний досвід успішних молодіжних проєктів.

Представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, НАЗЯВО, громадського та волонтерського секторів дали молодіжним лідерам безліч вагомих порад, які допоможуть учасникам впевнено та амбітно крокувати назустріч їхнім мріям. А головна мрія – одна на всіх: успішна та процвітаюча Україна. І здійснення цієї мрії залежить від кожного з нас.

Учасниками двох панельних дискусій були: державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема; голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко; Народний депутат України, голова Підкомітету з питань вищої освіти Верховної Ради України Юлія Гришина; директор благодійного фонду «Солом’янські котики» Андрій Єрофєєв; радниця з питань політик та залучення програми USAID «Мріємо та діємо», заступниця Міністра молоді та спорту України (2020-2023) Марина Попатенко; Молодіжний делегат від України до ООН, співзасновник та голова правління Української Студентської Ліги (2021-2023) Кирило Демченко; засновник мережі молодіжних хабів aWARe Zone Олександр Решетков.

Довідково:

Програма «Державотворець» ініційована Міністерством молоді та спорту України у 2018 році спільно з партнерськими організаціями. Вона стартувала як програма стажування молоді в центральних органах державної влади.