15 лютого 2024

15 лютого 2024 року студентка третього курсу спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету Дар’я Лісова взяла участь в онлайн-тренінгу «Розвиваємо здатність швидко реагувати на зміни» (у рамках проєкту «розвиток трудового потенціалу для України»).

Тренерка проєкту – Наталія Кулалаєва, завідувачка лабораторії технологій професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

Тренерка Наталія Кулалаєва запропонувала взяти участь у різних вправах навичок креативного мислення: перша вправа – рекламуємо центр розвитку кар’єри; друга – як виглядає поняття «креативність», як звучить поняття «креативність»; третя вправа – досліджуємо власну креативність (порівняння двох образів креативності «Я-реальний» і «Я-ідеальний» дає змогу визначити креативний резерв і творчий потенціал особистості).

Під час тренінгу всі учасники ознайомилися з актуальними матеріалами, опанували нові навички та прийоми у взаємодії спілкування, провели особистісний аналіз і підкреслили для себе чіткі характерні риси для успішної діяльності та подальшого професійного розвитку.

Тренінг проводився в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» за підтримки партнерів Проєкту USAID «Економічна підтримка України» та ГО  «Міжнародна фундація розвитку».