20 листопада 2019

З 14 по 20 листопада студентки Черкаського державного технологічного університету факультету гуманітарних технологій другокурсниця Наталія Василенко та третьокурсниці Олена Гаврильченко і Юлія Присяжненко спеціальності «Соціальне забезпечення» пройшли конкурсний відбір і отримали можливість взяти участь у п’ятиденному інтенсивному проєкті від Альфа Банку «Школа на мільйон».

Упродовж навчання учасники вчилися працювати в команді, ухвалювати рішення, вправлялися в ораторській майстерності та боролися за звання амбасадора Альфа Банку. Разом з цим, молодь зсередини познайомилася з компанією Альфа Банк, дізналася про можливості працевлаштування та кар’єрне зростання. Також всі учасники проявляли максимум креативності та критичного мислення під час виконання запропонованих завдань.

Після завершення проєкту дівчата отримали сертифікати за успішне проходження проекту. Окрім цього, директор відділення «Черкаське 1» АТ «Альфа-Банк» в м.Черкаси Олег Лисенко та фахівець 1 категорії відділу бізнес-партнерства департаменту з управління персоналом Катерина Ємець організували екскурсію для всіх учасників проєкту в Альфа Банк і відділення Call-центру.