20 грудня 2019

20 грудня студентки Черкаського державного технологічного університету факультету гуманітарних технологій: ротарактівка та другокурсниця Олександра Квятковська разом із першокурсницею Юлією Борисовою та третьокурсницею Оленою Гаврильченко спеціальності «Соціальне забезпечення» долучилися до проведення свята Святого Миколая,  яке щорічно організовує Rotary Club Черкаси для малечі дитячого відділення Черкаського обласного онкодиспансеру.

Об’єднавшись у команду, членкині черкаського Ротарі Клубу та студентки підготували цікаву, святкову програму для пацієнтів Обласного центру дитячої онкології та гематології Черкаського обласного онкодиспансеру. Благодійниці разом із хлопчиками та дівчатками влаштували веселі бої сніжками з вати, читали цікаві книжки, малювали фарбами на папері та піском на спеціальному столику для піщаної анімації, який для черкаських діток привезли полтавські Ротарійці під час спільного масштабного дитячого фестивалю «Крила віри і добра. Черкаси-2019». За словами ротарійців, такий унікальний стіл буде розважати і розвивати маленьких пацієнтів онкодиспансеру, допоможе їм скоріше одужати і надихне створювати свої власні піщані казки!

На згадку про свято, про гостей та про втілення мрій всі гуртом прикрасили ялинку янголами, створеними членами Ротарі клубів України, загадавши бажання, яке обов’язково має здійснитися.

Крім цього, кожна дитина отримала свого янгелика-охоронця від учасників українських Ротаракт клубів. Білі янгелики берегтимуть кожну дитину і наближатимуть одужання.