17 листопада 2019

17 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день передчасно народженої дитини.  Традиційно, завідувачка кафедри соціального забезпечення Інна Журба та студентки факультету гуманітарних технологій спеціальності «Соціальне забезпечення»: другокурсниці Олександра Квятковська і Зоряна Городнюк та третьокурсниця Олена Гаврильченко взяли участь в акції «Ранні пташки 2019‬».

Всеукраїнська акція «Ранні пташки 2019‬» спрямована на підтримку передчасно народжених дітей та їхніх рідних. Другий рік поспіль у Черкаському обласному художньому музеї відбувається святкування для родин, у яких світ побачили «поспішайки». На особливу подію збираються батьки з дітьми, медичний персонал обласного перинатального центру та волонтери. У той час поки батьки спілкуються та дякують працівникам перинатального центру за увагу та турботу про їхніх особливих малюків, волонтери граються з дітьми, влаштовують цікаві майстер-класи, танці та розпис яскравим аквагримом. Наприкінці тематичної події кожен учасник отримує білі кульки з символічним написом фіолетового кольору «Ранні пташки».