14 лютого 2021

Студенти Черкаського державного технологічного університету, які є членами команди «Ротаракт Черкаси», до Дня онкохворої дитини, що весь світ відзначає 15 лютого, підготували приємні смачні сюрпризи маленьким пацієнтам Центру дитячої онкології та гематології Черкаського обласного онкодиспансеру. Третьокурсниці спеціальності «Соціальне забезпечення» ЧДТУ Олександра Квятковська та Аліна Грібаньова, другокурсники спеціальності «Аналіз даних (Data Science) та комп’ютерна статистика» Максим Скорина та Єлизавета Коротка попіклувалися, аби кожна дитина, що перебуває на лікуванні у Черкаському онкоцентрі отримала свій пакуночок зі смачним домашнім печивом, який власноруч приготували члени клубу «Ротаракт Черкаси».

Діти віддячили за подарунки-сюрпризи сяючими оченятами і щирими посмішками, а благодійники мають надію, що така підтримка  допоможе маленьким пацієнтам бути сильними і подолати всі труднощі на шляху до одужання.