17 вересня 2019

17 вересня 2019 р. відбулося перше заняття в межах проекту «Skills Lab: успішна кар’єра» на тему «Кар’єрне планування». 10 студентів Черкаського державного технологічного університету: Зоряна Городнюк, Наталія Василенко, Анна Яворська, Діана Джумаєва, Ірина Косян, Анжела Тисевич, Юлія Недошовенко, Дар’я Войтенко, Вікторія Сокуренко, Діана Голобородько були відібрані та запрошені до проходження навчання.

Під час зустрічі відбулося знайомство у форматі візуалізованого інтерв’ю, де учасники за допомогою малюнків розповідали про себе,  обмінювалися ідеями та намагалися зрозуміти, про що саме хотіла розповісти людина. Вийшло дуже весело та цікаво, юнаки і дівчата знайшли багато спільного, а хтось навіть зустрів споріднену душу. Молодь висловила свої очікування від занять, поділилася інформацією про свої навички та розповіла про принципи роботи, за якими вони хочуть працювати протягом курсу.

Проект “Skills Lab: власна справа” відбувається за ініціативи експертної організації Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine та за підтримки Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України з Молодіжний Центр.