10 липня 2020

10 липня студенти Черкаського державного технологічного університету збагачувалися волонтерським досвідом на безпечному автомобільному концерті відомого українського гурту «Без Обмежень» з дотриманням карантинних вимог.

Під час концерту на летовищі міста Черкас волонтерами були: студентка першого курсу, факультету харчових технологій та сфери обслуговування спеціальності «Туризм» Ірина Косян, студент першого курсу факультету інформаційних технологій і систем спеціальності «Аналіз даних (Data Science) та комп‘ютерна статистика» Максим Скорина, студентки першого та третього курсів факультету гуманітарних технологій спеціальності «Право» Діана Джумаєва, та спеціальності «Соціальне забезпечення» Олена Гаврильченко. Студенти відповідально та фахово виконували різноманітні волонтерські завдання: перевіряли і сканували квитки та паркували автомобілі відповідно їх ряду та місця.

Студенти отримали новий досвід волонтерства та навички працювати злагоджено у великій команді.