21 жовтня 2023

21 жовтня 2023 року відбулася онлайн-презентація проєкту «Працюй!», до якої мали змогу доєднатися студенти 2 курсу спеціальності «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету.

Проєкт «Працюй!» — актуальна ініціатива, спрямована на допомогу людям з інвалідністю в пошуках робочих вакансій. Цей соціальний проєкт також допоможе роботодавцям розвивати політику рівності та інклюзивності в своїх компаніях.

Серед запрошених спікерів своїм досвідом у сфері інклюзивного працевлаштування поділився засновник ГО «Доступно.UА» Дмитро Щебетюк, розповівши, як створити максимально доступний для всіх робочий простір. Успішними кейсами в цій сфері також поділилися й інші експерти: Дар’я Сидоренко (ГС «Ліга Сильних»), Оксана Філоненко (директорка ГО «Центр зайнятості вільних людей»), Віталій Кулько (фахівець з інновацій діджитал агенції Isobar Ukraine) та ін.

Учасники онлайн-презентації поговорили про етику в спілкуванні, обговорили законодавчі аспекти й поділилися своїми думками та ідеями на рахунок працевлаштування й повернення ветеранів у компанії. Також спікери поділилися успішними практиками.