17 квітня 2019

17 квітня 2019 року на кафедрі Соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету відбулася науково-практична конференція студентів за програмою проведення традиційних «Днів студентської науки – 2019». Секція Соціального забезпечення працювала з 10:00 до 12:00 в аудиторії 230 другого корпусу ЧДТУ. Під час роботи секційного засідання було заслухано 24 доповіді студентів першого та другого курсів спеціальності 232 Соціальне забезпечення. Наукові дослідження реалізовані у формі доповідей були підготовлені під керівництвом завідувача кафедри Соціального забезпечення, доктора філософії з економічних наук, доцента Інни Журби та професорсько-викладацького складу кафедри.

Студенти представили свої доповіді на актуальні проблеми розвитку та функціонування сучасної системи соціального захисту та гуманітарної політики, а саме: соціального забезпечення населення, соціального захисту, соціальної відповідальності, соціальної та молодіжної політики, нерівності доходів населення, міграції населення, регулювання ринку праці, напрямів подолання бідності, актуальні питання учасників АТО, соціальної справедливості в умовах сучасного українського суспільства та інші.

Всі студенти спеціальності 232 Соціальне забезпечення продемонстрували ґрунтовні знання з обраних проблем дослідження, впевнено трималися перед аудиторією та  активно відстоювали свою думку під час відповідей на запитання.

За підсумками роботи студентської конференції було відібрано три найкращі доповіді, які були відзначені почесною грамотою та грамотами ЧДТУ, а саме:

І місце – студентка 1 курсу гр. СЗ-1810  Зоряна Городнюк.  Тема доповіді: «Корпоративна соціальна відповідальність у бізнесі». Науковий керівник – завідувач кафедри Соціального забезпечення, доктор філософії з економічних наук, доцент Журба Інна Олександрівна.

ІІ місце – студентка 1 курсу гр. СЗ-1810  Ірина Скуйбіда. Тема доповіді: «Міграційний рух в Україні: обсяги та причини». Науковий керівник – викладач кафедри соціального забезпечення Джиквас Анна Олексіївна.

ІІІ місце – студентка 1 курсу гр. СЗ-1810 Юлія Загоровська.  Тема доповіді: «Середній розмір місячної пенсії та кількість пенсіонерів». Науковий керівник – викладач кафедри соціального забезпечення Джиквас Анна Олексіївна.