7 березня 2024

7 березня 2024 року студенти третього курсу спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету продовжили навчання для волонтерів та волонтерських організацій.

Цього разу тему онлайн-лекції: «Юридичні аспекти діяльності» провів юрист ГО ВГО «Інститут Республіка» Вадим Букрєєв.

Під час тренінгу учасники отримали інформацію про те, які існують особливості провадження волонтерської діяльності у 2024 році; про зміни у порядку ввезення в Україну й обліку гуманітарної (благодійної) допомоги та оподаткування волонтерської діяльності: доцільність включення до Реєстру волонтерів, звітність; відповідальність за порушення законодавства у сфері волонтерської діяльності та про існуючі проблемні питання провадження волонтерської діяльності.