27 лютого 2024

Студенти третього курсу спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету розпочали навчання для волонтерів та волонтерських організацій від професіоналів-практиків у межах вибіркової дисципліни «Волонтерство у соціальній роботі».

Першу онлайн-лекцію на тему «Створення команди, її розвиток та масштабування» провела виконавча директорка ГО «Інститут Республіка», засновниця ВІ «Активна Громада» Олександра Гліжинська.

Під час тренінгу учасники отримали інформацію про те, як зароджуються команди, як віднайти ідею, що обʼєднує учасників, які процеси допомагають досягати спільних цілей, як ефективно розподілити обовʼязки в команді. А також дізналися про стратегію розвитку організації та її масштабування.