05 березня 2024

05 березня 2024 року студенти третього курсу спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету взяли участь у воркшопі з дизайн-мислення Буткемп Майбутнього від YEP & Genesis.

Дизайн — це не тільки про поєднання кольорів та композицію, але і про створення зручних у користуванні продуктів. Можна боятися, що за пару років тебе замінить штучний інтелект. Або що професія, на яку ти вчишся в університеті, буде неактуальною ще до випуску. Тому впродовж зустрічі учасники опановувати навички, які ще не скоро вийдуть з моди, а саме: отримали практичний досвід із дизайн-мислення від Вікторії Конащук — випускниці курсу з дизайн-мислення від стенфордської d.school в якому отримали навички, які допоможуть надалі логічно розв’язувати проблеми, враховуючи потреби користувачів, їхній досвід та емоції; дізналися про кар’єрні можливості від Genesis — що буде актуальним у продуктових компаніях у найближчому майбутньому?

По закінченню воркшопу найактивнішим учасникам на електронну пошту надійшов лист про можливість пройти курс у форматі віртуального стажування про те, як створюються ІТ-продукти від ІТ-компанії Genesis.