15 лютого 2024

15 лютого 2024 року студенти третього курсу спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету долучилися до онлайн-лекції «Діалогові підходи для відновлення: від emergency до development», яку провели представники Інституту миру і порозуміння (ІМіП) разом з профільними експертами та представниками ОМС.

Під час заходу було представлено чіткі інструменти для спілкування та надані вказівки щодо їх ефективного використання. Також до уваги авдиторії було запропоновано посібник «Діалог для відбудови», який містить основні поради щодо застосування цих інструментів на різних рівнях.

Упродовж онлайн-події учасники мали нагоду обмінятися думками стосовно запропонованого посібника та отримали від спікерів цінні рекомендації стосовно впровадження ділових підходів на рівні територіальних громад.

Начальниця відділу економічного розвитку, інвестицій та державних закупівель у Великоберезовицькій селищній раді Оксана Зазуляк поділилася своїм досвідом у впровадженні цього підходу на практиці.

Згідно з висловлюванням консультанта у сфері місцевого самоврядування Олега Левченка, діалоги мають величезне значення для громади, оскільки сприяють формуванню довіри, розумінню норм і створенню ключових підходів до системних програм на основі цього.