27 травня 2022

27 травня 2022 року, на запрошення кафедри соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка, викладачі та студенти кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету зустрілися онлайн із заступником Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтином Кошеленком.

Під час події посадовець розповів про діяльність міністерства після повномасштабного вторгнення росії на територію України, пояснив, куди спрямовуються основні сили, поділився планами розвитку соціальної політики в Україні та відповів на численні запитання студентів і викладачів.

Наразі Міністерство активно працює над тим, щоб українці могли швидко та легко отримати необхідну допомогу від держави, недержавних організацій та волонтерів, скориставшись додатком у телефоні. Костянтин Кошеленко зауважив, що сміливість зараз потрібна не тільки на фронті та побажав студентам бути сміливими у своїх рішеннях та ідеях.