28 жовтня 2021

У Черкаському державному технологічному університеті фінансова гра Cash flow, організована в межах спільного проєкту з Rotary Club International, стрімко набирає обертів. Студенти різних факультетів ЧДТУ активно долучаються до популярної гри-тренінгу, усвідомлюючи наскільки сьогодні важливо розвивати фінансову грамотність та навички бізнес-комунікацій.

28 жовтня 2021 року виклики Cash flow впевнено долала чоловіча студентська команда під фаховим координуванням кандидатки економічних наук, доцентки кафедри соціального забезпечення ЧДТУ та волонтерки проєкту «Фінансова грамотність» від Rotary Club International Олександри Губар. Упродовж гри юнаки вдосконалювали навички швидко рахувати та вести власну фінансову звітність, вміння швидко приймати рішення, взаємодіяти з іншими учасниками гри, формувати ефективні фінансові стратегії, управляти думками та емоційним станом.

Нагадаємо, що цьогоріч, у межах реалізації Меморандуму про співробітництво та взаємодію з громадською організацією Rotary Club  International, у Черкаському державному технологічному університеті започатковано проєкт із навчання студентів фінансової грамотності та основам ефективних комунікацій. Інструментом напрацювання таких навичок виступає фінансова психологічна гра-тренінг  Cash flow.