18 вересня 2019

18 вересня 2019 р. на запрошення завідувачки кафедри соціального забезпечення Інни Журби до Черкаського державного технологічного університету завітали представники Головного управління Пенсійного фонду в Черкаській області. Фахівці пенсійного фонду провели спільну зустріч зі студентами на тему: «Нові електронні сервіси Пенсійного фонду України».

Під час зустрічі заступник начальника управління – начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 1 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Людмила Хижняк ознайомила студентів з веб-порталом Пенсійного фонду України, розповіла про можливості для громадян зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду.