23 жовтня 2018

23 жовтня 2018 р. в Черкаському державному технологічному університеті відбувся перший етап програми Social Idea Days в Черкасах. Партнерами заходу виступили Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, кафедра соціального забезпечення ЧДТУ та Черкаська молодіжна рада.

Національна координаторка міжнародного конкурсу «Social Impact Award» Іванна Бедь та менеджерка акселератора соціального підприємництва Марина Багма розповіли студентам та всім зацікавленим про особливості і переваги соціального підприємництва, а також навели яскраві приклади успішних проектів соціального підприємництва в Україні.

Кар`єрний успіх залежить від соціального кола, яке вас оточує. Ваша бізнес-модель має бути конкретна і стала, а також додатково розвиватися, − наголосила Іванна Бедь.

Також протягом події учасники з’ясували, які проблеми існують саме у їхньому місті та регіоні, дізналися про успішні кейси існуючих соціальних підприємств в Україні, попрацювали в командах над ідеями, проблемами та їх подоланням, опанували бізнес-модель соціального підприємства, яку одразу можна використовувати на практиці, отримали можливість продовжити навчання в онлайн-школі соціального підприємництва.

Наприкінці зібрання спікери заходу порадили прочитати книгу Катерини Смаглій «Соціальне підприємництво», яка дасть чітке уявлення про соціальне підприємництво в Україні та відповість на всі запитання на цю тему.