14 лютого 2020

14 лютого у Черкаському державному технологічному університеті, за ініціативи завідувачки кафедри соціального забезпечення Інни Журби, відбулася презентація діяльності Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для студентів спеціальності «соціальне забезпечення» від тренерки з соціальної роботи, психологині, соціальної працівниці Інни Ченбай.

Під час зустрічі зі студентами Інна Ченбай презентувала діяльність Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, познайомила з майбутньою професією ближче, розповіла студентам чим центр може бути корисним для них та відповіла на поставлені запитання молоді.

Черкаський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є спеціальним закладом, що забезпечує організацію та проведення у територіальній громаді області соціальної роботи із незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.